Что такое разборка
1000 максимум символов
avtorazborka_kr.jpg

   Безмежний світ автомобільної техніки безперервно поповнюється новими її зразками, люди стають володарями більш сучасних автомобілів. Але, на жаль, технічний прогрес ще не досяг піку досконалості і у власників транспортних засобів неминуче виникає проблема зносу, поломок деталей і вузлів, а в результаті призводить до виходу з ладу транспортного засобу або невідповідність норм експлуатації. Та й наші дороги, на відміну від європейських, сприяють відвідуванню сервісу та придбанню запчастин дедалі частіше. До того ж існує ще один важливий нюанс - це ціни на запчастини, причому вони аж ніяк не радують власників автомобілів.

  Можна заперечити, що ринок наповнений новими запчастинами, серед яких трапляються і не дуже дорогі. Але тут гостро постає наступне питання: а хто може дати гарантію, що дешеві, випущені поспіхом за недосконалими технологіями деталі не підведуть, не стануть причиною різних непередбачених ситуацій на дорозі і взагалі прослужать більш-менш нормальний термін?
  Адже маловідомі виробники таких запчастин переслідують лише одну мету - максимальний прибуток за короткий термін і ніякої відповідальності. І ось на тлі цих двох протиріч – нових фірмових, але дуже дорогих та дешевих недовговічних «безіменних» з'явилася дуже надійна альтернатива – це ринок вторинних оригінальних запчастин із розборок.
   Як правило, їх асортимент формується з надійних деталей і вузлів, знятих з застарілих морально, але автомобілів, що далеко ще не відслужили свій термін. І ці запчастини, з авторозборок, ніколи не розчаровують власників автотехніки як легкової, так (особливо) та великовантажної. А все тому, що підприємець, який займається продажем, дорожить своїм бізнесом, адже він тут, в Україні, а не десь далеко за кордоном. До того ж оригінальний виробник перш ніж запустити в серійне виробництво ту чи іншу деталь зробить технічну експертизу її якості та відповідності, а для цього існує ціла система випробувань. Ось чому запчастини з розбирання куплені за підлогу ціни є вірою і правдою. Знавці автомобільної техніки зі стажем легко погодяться з таким твердженням.
   Тому зовсім не варто побоюватися вторинних запчастин: вони досить надійні та й ціна таких деталей, як правило, не висока. У зв'язку з цим у ринку вторинних деталей з'явилося безліч переконаних прибічників. Успішна діяльність такого ринку – тому підтвердження. А яскравим прикладом всього вищесказаного може служити наша організація – Розбирання вантажних автомобілів MAN & Mercedes-Benz, де можна придбати запчастини для вантажних автомобілів та провести якісне технічне обслуговування свого транспорту.