Про нас
1000 максимум символов
avtorazborka_kr.jpg

Запчастини


Оригінальні
з Розборки вантажних автомобілів з Німеччини. Оригінальна якість від виробника, мінімальний знос та достатній ресурс.

 

Магазин


Нових запчастин
комплектуючих та витратних материалыв від ведучих європейських виробників. Автохімія та автоприладдя.

Обслуговування


Сервіс
Ремонтні роботи. Заміна та встановлення агрегатів, комплектуючих. Відновлення та діагностика вантажівок.

  Розборка вантажних автомобілів Man & Mercedes-Benz знаходиться в м.Олександрія з 2000 року і активно займається оптовим та роздрібним постачанням автомобільних комплектуючих та запасних частин для вантажних автомобілів по всій території України. Наша профільна спеціалізація – продаж запчастин та комплектуючих для вантажних автомобілів та автобусів MAN та Mercedes-Benz, проведення діагностики та технічного обслуговування, цілий комплекс ремонтних робіт, а також виїзд спеціалізованої машини для усунення несправностей та надання екстреної технічної допомоги. Поєднання розбирання та магазину запчастин із послугами станції техобслуговування та необхідними ресурсами створює ідеальні умови для обслуговування вантажної автотехніки..

- комп'ютерний підбір, замовлення та доставка запчастин
- комп'ютерна діагностика вантажних автомобілів
- усунення несправностей електричної частини автомобілів
- послуги вантажного шиномонтажу
- виконання малярних та лакофарбових робіт
- послуги піскострую
- встановлення та заміна комплектуючих: кабін, будок, підрамників тощо.
- капітальний ремонт, встановлення та заміна вузлів та агрегатів
(паливних систем, двигунів, трансмісії, ходової..)
- виконання всіх видів зварювальних робіт, в т.ч. аргонне зварювання
- виконання рихтувальних та відновлювальних робіт
- виконання ремонтних робіт на виїзді
- послуги маніпулятора та евакуатора
- переобладнання та перекомплектація автобусів та вантажних автомобілів

І це далеко не повний перелік того, чим ми можемо допомогти нашим клієнтам.
  Персонал Розборки MAN – Mercedes налічує 70 осіб – кваліфікованих співробітників. Якість послуг ґрунтується на досвіді та професіоналізмі майстрів. Контроль виконаних робіт проводять механіки, вони тестують автомобіль, перед тим як передати його клієнту.
  Якщо говорити про технічне наповнення, на Розборці є весь необхідний комплекс обладнання та спецінструменту. Два обладнані ремонтні бокси площею 500м2 і 1500м2, малярський цех, піскоструминний цех, моторний цех, механічний цех із верстатним та інструментальним обладнанням для виконання практично будь-яких завдань, рихтувальний цех для відновлення геометрії рам вантажних автомобілів та причепів, а також мийка для вантажних автомобілів.
   Щодо запчастин, на складах станції, загальна площа яких перевищує 3Га, представлений широкий асортимент деталей. У клієнтів є можливість купити оригінальні запчастини з розбиорки від металовиробів до вузлів та агрегатів або придбати нові в нашому автомагазині.
   Наша головна перевага – індивідуальний підхід та лояльне ставлення до людей. Ми завжди готові піти назустріч клієнту і за наявності об'єктивних причин провести терміновий ремонт позачергово. А наявність своїх складів та магазину запчастин дозволяє скоротити час його виконання до мінімуму. Від своїх клієнтів ми нічого не приховуємо, тому вони можуть бути як у комфортній зоні очікування, так і в ремонтній зоні – спостерігати за процесом. Для іногородніх клієнтів, які бажають залишатися на території нашого комплексу, є міні готель та їдальня.
  Директор Ігор Хільчук: «Ми виконуємо дуже широкий спектр робіт, тож усі гарантійні випадки обговорюються з кожним клієнтом індивідуально. Гарантійні зобов'язання ми дотримуємося беззастережно, і при виникненні таких випадків виконуємо їх з належною відповідальністю». Для постійних клієнтів діє система знижок.
  Про якість нашої роботи свідчить той факт, що щороку до нас звертається безліч транспортних організацій та приватних перевізників, більшість із яких стають постійними клієнтами. Ми пишаємося, що представники дрібного та великого бізнесу обрали нас як своїх партнерів і раді у будь-який час надати допомогу як у пошуку оптимального технічного рішення, так і в його реалізації.

Послуги крана-маніпулятора

Послуги крана-маніпулятора та евакуатора

+38 (050) 046 43 81 - Олександр
+38 (066) 609 62 97 - Юрій

Шиномонтаж. Продаж шин

Вантажний і легковий шиномонтаж
Продаж вантажних шин з Германії

ОТК - Сервіс